Inspiratie-avond ‘even taken’

Woensdag avond 16 februari zal Gerlof Wiersma ons meenemen in het Thema: Even Tanken
Gerlof Wiersma is van Stichting Kerk Overstag welke gelooft dat een aanstekelijke en bloeiende geloofsgemeenschap in elk dorp en elke wijk mogelijk is en dat mensen graag deel willen zijn van een vernieuwingsbeweging.

Omdat alles weer wat op gang lijkt te komen en we vast allemaal wel weer verlangen naar het met elkaar onderweg gaan. Is het belangrijk dat we brandstof in onze tank hebben. Als we de kerk vergelijken met een auto dan is deze brandstof omdat we anders straks moeten duwen om vooruit te komen.

Wanneer: 16 februari
Waar: Kerkelijk Centrum de Bining Kerkstraat 13 Haulerwijk
Hoe laat: inloop 19.30 start 19.45 tot 21.15 uur
Voor Wie: Alle kinder-, jeugd- en tienerleiders en ouders… maar val je niet in deze doelgroep maar is je tank ook wat leeg, ook dan ben je van harte welkom!

Laat maar even weten of je erbij bent op 0621982601

Hartelijke groet namens het jeugdteam Arjen