Poppentribune

Vanaf de startweek tot de kerst is er een tribune opgebouwd in onze kerk. De poppentribune is geïnspireerd op een kunstwerk tijdens Open Stal. Het heet ‘Verbindend in coronatijd. Deel met elkaar’. Het kunstwerk toont een grote tribune met allemaal witte vilten poppen. Deze poppen waren door verschillende mensen gemaakt. Tijdens de coronatijd moesten we afstand houden. Deze poppen zijn met draad aan elkaar verbonden, hierdoor geven ze ook in coronatijd een gevoel van saamhorigheid en troost.

De poppen die in onze kerk hangen, hebben ook een lijntje met elkaar.

Omdat ieder mens weer anders is, hebben deze papieren poppen verschillende kleuren gekregen. Of je nu dichtbij de kerk staat of er wat verder vanaf, we mogen ons allemaal verbonden voelen als gemeente.
Op de voorkant van de pop is geschreven waar men blij van wordt in het geloof, op de achterkant wat men moeilijk vindt in het geloof.

De tribune is geleidelijk gegroeid tot een mooie afspiegeling  van onze gemeente.