Gospelband Stricta Via in Haulerwijk

De gospelband Stricta Via uit Hoogeveen zal op 17 november 2019 in de Baptistenkerk te Haulerwijk de interkerkelijkelof-, prijs- en aanbiddingsdienst verzorgen. Thema van deze dienst is “Gods grootheid”. De dienst begint om 19.00 uur en de toegang is vrij. Wel is er een collecte.

De gospelband die bestaat uit 3 muzikanten en een zanger met als doel om met zang en muziek mensen bekend te maken met het evangelie van onze Heer, Jezus Christus.  Zij brengen eigentijdse gospel waar de mensen naar kunnen luisteren en het liefst vlot mee kunnen zingen, muziek die de mensen raakt en waar ze iets mee kunnen.Iedereen is van harte welkom. Kom en beleef het mee,samen te luisteren, te zingen en met elkaar de naam van onze Heer groot te maken.

Na de dienst is er voor iedereen een kopje koffie of thee om zo na te praten over deze dienst en elkaar te ontmoeten.