Nieuwsbrief Bart en Marthe

Wat leuk dat jullie onze nieuwsbrief weer lezen! We zijn ontzettend dank-baar voor al jullie betrokkenheid en ondersteuning. Het is fijn om te weten dat we gedragen worden in de roeping die God ons gegeven heeft.
Het gaat goed met ons drieën. Lukas probeert z’n eerste stapjes te zetten. Marthe vertegenwoordigt het kantoor nu er maar weinig administratief personeel op de basis is. Bart werkt aan het cursus materiaal en bereidt zich voor op een reis naar Argentinië. Hier-over meer in deze nieuwsbrief.
We kijken terug op een mooi bezoek van negen gemeenteleden van de PKN Haulerwijk. Naast alle gezelligheid waren ze ook tot grote zegen voor FCE, voor de community in Malawi en bij ons in Wolseley. Binnen-kort staat er weer een groep studenten op de stoep voor de DMT cursus.

Bedankt voor al jullie betrokkenheid en veel plezier bij het lezen van deze nieuwsbrief!

Gods zegen, Bart en Marthe