LPA dienst “Ik zie, ik zie wat jij niet ziet!”

“Ik zie, ik zie wat jij niet ziet!” is het thema van de interkerkelijke lofprijs- en aanbiddingsdienst die op zondag 31 maart a.s. om 19.00 uur wordt gehouden in De Kruiskerk, Valkeniersweg 3 te Haulerwijk.

Gospelgroep Sjir El Shaddai uit de Wilp gaat deze  dienst  geheel verzorgen.

Ben jij een zwartkijker of zie je juist alles door een roze bril? Waar is jouw focus op gericht? Jezus leert je anders kijken naar jezelf, de mensen om je heen maar boven al naar God. Hij opent je ogen om te genieten van alles wat Hij gemaakt heeft.

Iedereen is van harte welkom. Kom en beleef het mee, samen te luisteren, te zingen en met elkaar de naam van onze Heer groot te maken. Na de dienst is er voor iedereen een kopje koffie of thee om zo na te praten over deze dienst en elkaar te ontmoeten.