Open doors

Dinsdag 15 december is er in de Bining een presentatie van Open Doors gehouden speciaal voor tieners en andere belangstellenden.

Op deze avond vertelde iemand van Open Doors over zijn bijzondere werk aan de hand van filmpjes en eigen belevenissen. De catechisanten hebben eerder tijdens catechisatie uitleg gehad over het werk van Open Doors. De avond is goed bezocht. Er waren uiteindelijk zo’n 50 belangstellenden op de presentatie afgekomen.Wereldwijd hebben ruim 100 miljoen mensen te maken met discriminatie, marteling, ontvoering of zelfs doodsbedreiging omdat ze Christen zijn. Open Doors steunt en versterkt hen met Bijbels, boeken, training en praktische hulp.

Het manifest van Stichting GAVE
Stichting GAVE, waar ook Open Doors bij aangesloten is, heeft een manifest opgesteld dat een eenvoudige maar krachtige leidraad van 9 punten beschrijft onder de titel ‘Sta op voor vluchtelingen’.
Klik op onderstaande link en lees wat onze houding kan zijn:
Download het manifest